Gurme Festivali Ankara 2017 CerModern

PAYLAŞMAK GÜZELDİR 🙂

İsmini ve yapılacağı şehri ilk duyduğumda aşırı heyecanlandığım yiyecek festivalidir. Ankaramıza renk getirecek etkinlikler arasında yer alan Gurme Festivali Ankara‘da ilk defa yapılıyor. Tabi içinde Ankara ve yemek kelimeleri varsa bizim için de kaçırılmaması gereken etkinlikler arasında yerini aldı Gurme Festivali. Çok geçmeden festival hakkında detayları öğrenmek için araştırmalarımıza başladık.

Gurme Festivali Ankara aynı zevkten Ankaralıları bir araya getirecek oldukça renkli bir festival. İçerisinde farklı sektörlerde hizmet veren ve gurme lezzetlere sahip markaların yer aldığı bir organizasyon diyebiliriz. Tadım yapabilmenin yanı sıra dilediğiniz lezzetleri satın alabileceğiniz bir ortam da olacak. Festivalde yiyecek ön planda olsa da oldukça çeşitli etkinlikleri de barındıracak. Bu etkinlikler arasında konserler, çekilişler, tadım imkanları, Türkiye’nin en ünlü şeflerinin düzenlediği ortalama 6 saat sürecek yarışma, workshoplar, aşçı şovları ve dahası bu festivalde olacak.

13 Mayıs 2017 tarihinde gerçekleşecek olan bu festivale tüm Ankaralı yemek severleri davet ediyoruz. AnkaradaYemek.com olarak da biz sosyal medya sponsoru olarak bu etkinlikte yer alacağız. Açacağımız stand ile takipçilerimizle buluşma imkanı da elde edeceğimiz için oldukça heyecanlıyız. Standımızı ziyaret edenler arasında yapılacak çekilişle biz de sürpriz hediyeler dağıtacağız. O nedenle mutlaka takipte kalın.

Gurme Festivali Ankara’da hedeflenen katılımcı profili;

Restoranlar, cafeler Yemek atölyeleri ve mutfak akademileri Doğal ve Organik gıda üretimi yapan çiftlikler Yiyecek, içecek üreticileri ve satıcıları Şefler Doğal ve organik gıda üretimi ve ticareti yapan firmalar Franchise ile büyümek isteyen firmalar Yeni iş ortakları arayan gıda firmaları…

Bu etkinlik şu an için 1 gün olarak planlandı. Tahmini katılımcı sayısı ise 5 bin civarı olarak düşünülüyor. Biletler ise Biletix üzerinden satışa sunulacak. Henüz giriş fiyatları belli değil. Açıklanır açıklanmaz bu sayfada paylaşmış olacağız.

Gurme Festivali Ankara şu şekilde tanımlıyor:

“Yaşamak için yemek yiyenlerden misiniz, yoksa yemek için yaşayanlardan mı? Eğer yemek yemek ve yeni tatlar keşfetmek sizin için bir tutkuysa bu festivale bayılacaksınız.

Aslında bilen bilir bazı yemekler sadece Ankara’da yenir. O yüzden gelin Ankara’da deniz yok, Ankara gri şehir gibi klişeleri bir kenara itelim ve Ankara’nın lezzetin de başkenti olduğunu hepbirlikte hatırlayalım.

Grapevent ilklerine bir yenisini daha ekliyor ve sizleri Ankara’daki ilk gastronomi festivali için 13 Mayıs tarihinde Cermodern’e davet ediyor.”

Festivale Profesyonel olarak katılmak ve standlar hakkında bilgi almak için aşağıdaki iletişim numarasından ulaşabilirsiniz:

Gamze Yıldırım: 0531 902 01 94

http://www.gurmefestivali.com/

info@gurmefestivali.com

Merak ettikleriniz için aşağıdaki alana yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

PAYLAŞMAK GÜZELDİR 🙂

Ferudun Akyol

Ferudun Akyol

Yemek yemeyi seven, girişimci ve blog yazarı bir adamdan lezzetli tavsiyeler...
Ferudun Akyol

Latest posts by Ferudun Akyol (see all)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir