İzmirde Yemek 2016 yılının sonunda Ankarada Yemek ekibinden ayrılmak zorunda kalan bir İzmirli tarafından kuruldu.  Hobi olarak faaliyetlerine başlayan www.izmirdeyemek.com sitesi kendini hızla geliştirmeye devam ederek ziyaretçilerine hizmet veren bir marka olma yolunda ilerliyor.

İzmir’de Yemek olarak ortak gayemiz sadece İzmir’e ve İzmirlilere özel lezzetleri bizzat gezerek tanıtmaya çalışmaktır. İzmir’de ne yenir? İzmir’in en iyi balıkçısı nerede? gibi tüm soruların cevaplarını tarafsız yorumlarla sitemizde bulabilirsiniz.

Lezzet dünyasında çok fazla ve çeşitli tatlar bulunduğu için tüm sistemimizi belirli ana ve alt kategorilere ayırdık. Tamamen yemek istediğiniz çeşide göre farklı kategorileri seçebilirsiniz. Örneğin Pizzacılar kategorisine basarsanız sadece İzmir’deki en lezzetli pizza mekanlarını listeleyebilirsiniz. Ana kategoriler haricinde alt kategorilere FİLTRELER menüsünden ulaşabilirsiniz. Filtreler bölümümüz ise size özel mekanları listelemenizi sağlar. Örneğin Çocuk Dostu Mekanları seçerseniz çocuklara özel oyun alanı olan işletmeleri listeleyebilirsiniz.

Sitemizde tanıttığımız tüm mekanları İzmir haritası üzerinden de kolaylıkla keşfedebilirsiniz. Haritada bulunan mekanları incelemek için tıklayınız. Bu sayede size yakın konumdaki tüm mekanları kolaylıkla bulabilirsiniz. Harita özelliği sadece masaüstü versiyonda çalışmaktadır. Mobil versiyonda harita özelliği tıklandığında yeni bir sekmede açılır.

İzmir’de Yemek İzmir’in en lezzetli ve önerebileceğimiz mekanlarını bünyesinde tanıtmaktadır. Profesyonel fotoğraf çekimi ve Türkiye’de ilk defa gerçekleştirdiğimiz seslendirmeli ve prodüksiyonlu mekan izlenimlerimiz www.izmirdeyemek.com sayfalarında sunulmaktadır.

Hizmetlerimiz arasında, profesyonel fotoğraf çekimi, en az 300 kelime olmak kaydıyla detaylı inceleme yazısı, mekan ve yemek videosu çekimi ve montajı, drone kamera ile açık hava çekimleri yer almaktadır.

Sizin de lezzetine güvendiğiniz ve İzmirlilerle paylaşmak istediğiniz mekanınız varsa bize;

admin@izmirdeyemek.com

veya

0505 945 45 22

kanallarından ulaşabilirsiniz. Ya da hızlı Mekan Ekle menüsünden de kendi işletmenizi sistemimize kaydedebilirsiniz. Biz gerekli kontrolleri sağladıktan sonra
size ulaşıp yönlendirmeleri sağlamaktayız.
Her türlü öneri, eleştiri ve tavsiye için de bize yine yukarıdaki mail ve telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Sizlere en mükemmel hizmet kalitesini sunana kadar kendimizi geliştirmeye ve güncel kalmaya devam edeceğiz.

 

Tüm İzmirlilere ve güzel İzmir’e gezmeye gelenlere AFİYETLER OLSUN…

İzmir’de Yemek Ekibi 2017

Powered by

foodagencylogo